Swift

Szczupła do wakacji - ETAP II - LUTYW styczniu skupiliśmy się na zdrowym odżywianiu, dlatego w lutym chciałam rzucić coś odnośnie treningów. Problem pojawił się, kiedy zdałam sobie sprawę, że KAŻDY z nas jest na innym etapie; niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami, więc logiczne, że w tygodniu powinny wykonywać mniejszą ilość treningów, niż osoba bardziej zaawansowana. Wiec tutaj pojawił się mój problem: Jak mam przygotować zestaw ćwiczeń dla różnych osób? Przecież wszystkim nie dam rady dogodzić!
Pomysł na to wyzwanie przez przypadek podrzuciła mi moja mama.
*
WYZWANIE LUTOWE – II ETAP PROJEKTU SZCZUPŁA DO WAKACJI „BE ACTIVE”:

Zasady:

 • Wyzwanie lutowe, jak sama nazwa mówi, będzie trwało od poniedziałku do końca miesiąca, więc przez cały luty.
 • Przed przystąpieniem do wyzwania określ dla siebie idealną liczbę treningów w tygodniu i wpisz w przeznaczone do tego miejsce na grafice poniżej. (Dla przykładu osoby początkujące trenują 3 razy w tygodniu, więc wpisują 3, osoby bardziej zaawansowane mogą trenować 4-6 razy w tygodniu, ale nie więcej! Minimum jeden dzień w tygodniu całkowitego odpoczynku).
 • Ta cyfra jest naszym celem, dążymy do tego, aby w każdym tygodniu wykonać wcześniej określoną liczbę treningów. Jeśli danego dnia poćwiczyliśmy, zaznaczamy odpowiednie pole (okrąg) uśmiechniętą minką. Na koniec tygodnia oceniamy, czy udało nam się wykonać zaplanowaną ilość treningów. Jeśli tak, piszemy zaliczoną liczbę treningów w specjalnie przygotowane do tego pole (trzy kropeczki) na niebiesko, a jeśli nie udało się, to wpisujemy na czerwono.
 • Cel wyzwania: lepsze samopoczucie, wyćwiczenie w sobie nawyku treningów, lepsza kondycja i sylwetka.
 • Jeśli przyłączasz się do wyzwania, napisz o tym w komentarzu pod tym postem, ewentualnie napisz do nas na twitterze.
 • UWAGA: Przed przystąpieniem do wyzwania upewnij się, że nie zaszkodzi ono Twojemu zdrowiu, a w razie wątpliwości – skonsultuj się z lekarzem. 

grafika wykonana przez @herifarmer, bardzo dziękujemy!

Wybaczcie, że jestem mało aktywna, ale tak niestety będzie do połowy lutego (do końca mojej sesji). Wybaczcie także chaotycznie opisane zasady tego wyzwania. Jestem ostatnio zdezorganizowana, wiec w razie problemów, nieścisłości, wątpliwości – piszcie śmiało!

Co sądzicie o tym wyzwaniu? Weźmiecie w nim udział?
Pozdrawiam,
MonikaYou Might Also Like

6 komentarze

 1. Dołączam się do wyzwania :) @luvbiebsandmint

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście, że biorę udział ♥
  xsmileniallx

  OdpowiedzUsuń
 3. Z chęcią dołączę do wyzwania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Co się stało ze starymi wpisami?

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna sprawa dla kogoś, kto nie ma pomysłu na luty. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Biorę udział, troszkę późno ale lepiej teraz niż wcale :)

  OdpowiedzUsuń

Flickr Images